مطالب برچسب خورده با "استارت آپ"

 • "سیمرغ" رویداد سرمایه‌گذاری نوآوری اجتماعی و صنایع خلاق

  توسعه جوامع، از طریق استقرار نظام نوآوری در ارکان و عناصر سازنده اجتماعات انسانی، امری است که امروزه توجه بسیاری از تصمیم سازان، تصمیم گیران و پژوهشگران را به خود جلب نموده است. در این میان، مفاهیمی که ضمن ایجاد ارزش های اجتماعی، توسعه اقتصادی را نیز به همراه دارند، به عنوان پیشران های فرایند توسعه کلان یک زیست بوم قلمداد می شوند.

 • "فیاتک"؛ عضو جدید پرتفو پرشیافاند

  صندوق سرمایه‌گذاری خطر پذیر پرشیا در ۳ ماهه آخر سال ۹۹ بر روی استارتاپ فیاتک سرمایه‌گذاری کرد.

 • 10 برابر شدن بازار استارتاپ‌های پردازش گرافیکی

  در اختتامیه رویداد لیبتک 2 عنوان شد؛

  10 برابر شدن بازار استارتاپ‌های پردازش گرافیکی

  اختتامیه دومین رویداد لیبتک توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و با حمایت هلدینگ دانش بنیان گرین وب روز شنبه یک خرداد 1400 برگزار شد.

 • 6 محصول جدید تولید شده در پارک فناوری پردیس رونمایی شد

  6 محصول جدید تولید شده در پارک فناوری پردیس رونمایی شد

  مراسم رونمایی از محصولات جدید شرکت‌های عضو پارک همزمان با نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، عصر امروز با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد.

 • 70 طرح از حمایت‌های توانمندسازی پارک فناوری پردیس برخوردار شدند

  مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک در مراسم اختتامیه طرح تیکاف؛

  70 طرح از حمایت‌های توانمندسازی پارک فناوری پردیس برخوردار شدند

  مدیر کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک پردیس در مراسم اختتامیه طرح تیکاف که همزمان هفته نکوداشت بیست سالگی پارک برگزار شد، گفت: سومین دوره طرح توانمندسازی تیکاف با ثبت نام بیش از 2600 طرح از 30 استان کشور آغاز شد و در پایان 70 طرح از حمایت های مختلف پارک برای تسهیل فرایند تجاری سازی برخوردار شدند.

 • IM2022 فرصتی برای جذب سرمایه خارجی

  فراخوان حضور استارتاپ‌ها در نشست سرمایه‌گذاری فناوری TIM2022

  IM2022 فرصتی برای جذب سرمایه خارجی

  نشست سرمایه‌گذاری فناوری TIM2022 با هدف سرمایه‌گذاری شرکت‌های عضو گروه D8 و دیگر کشورهای شرکت کننده بر روی استارتاپ‌ها در تاریخ ۲ و ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. مهلت ارسال طرح‌های استارتاپی جهت ارائه محصول و یا توانمندی جهت جذب سرمایه (به آدرس: TIM.D8tten.com) تا ۳۰ آبان ماه است.

 • آغاز ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران

  آغاز ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران

  ثبت‌نام "مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران" iAAA در حوزه سلامت و پزشکی، با 3 میلیارد جایزه برای تیم اول و بیش از 5 میلیارد ریال جایزه از روز شنبه مورخ 19 شهریور ماه 1401 آغاز شد.

 • آغوش باز شناسا از طرح‌های نوآورانه در زمینه هوش مصنوعی

  آغوش باز شناسا از طرح‌های نوآورانه در زمینه هوش مصنوعی

  مدیرعامل شرکت شناسا، در نشست هم‌اندیشی توسعه کسب‌‌وکارهای نوآور با رویکرد هوش مصنوعی گفت: شناسا به عنوان شبکه نوآوری، ارزش‌آفرینی و سرمایه‌گذاری ایرانی علاقه‌مند به حضور، مشارکت و هم‌افزایی میان بازیگران اکوسیستم استارتاپی برای دستیابی به محصولات نوآورانه داخلی است و امیدواریم تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد منجر به ارزش‌آفرینی گردد.

 • اتصال صنایع علاقه‌مند به نوآوری با اکوسیستم استارتاپی در پردیس سامیت ۲۰۲۲

  پردیس سامیت ۲۰۲۲؛ شبکه‌سازی صنایع علاقه‌مند به نوآوری با نقش‌آفرینان اکوسیستم استارتاپی

  اتصال صنایع علاقه‌مند به نوآوری با اکوسیستم استارتاپی در پردیس سامیت ۲۰۲۲

  پردیس سامیت از آن دسته رویدادها در اکوسیستم استارتاپی و فناوری کشور است که همواره با چاشنی خلاقیت و نوآوری در کنار تکنولوژی‌های روز حرکت می‌کند. در پردیس سامیت ۲۰۲۲ فناوری‌های دنیای دیجیتال، فعالان اکوسیستم استارتاپی و صنایع علاقه‌مند به نوآوری در دو روز دور هم جمع شده و به انتقال تجربیات با یکدیگر پرداختند.