تیتر سه

 • برگزاری اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن

  برگزاری اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن

  اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن و صنایع معدنی با محوریت جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات معدنی و صنایع معدن تحت عنوان دموماین، سه‌شنبه 8 شهریورماه توسط مرکز نوآوری معادن و صنایع (ایمینو) و سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد در سالن همایش ایمیدرو برگزار شد.

رویدادها

 • رویداد و نمایشگاه نیاز محور هوش مصنوعی (AI Space) در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس

  شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌کند:

  رویداد و نمایشگاه نیاز محور هوش مصنوعی (AI Space) در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس

  در این رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند نیازهای مرتبط با هوش مصنوعی را مطرح نموده و از ظرفیت این رویداد برای رفع نیازهای فناورانه اقدام نمایند.

 • گوش‌های رگولاتور برای شنیدن صدای تحول خواهی بسته است

  در دومین رویداد 9 ژانویه مطرح شد؛

  گوش‌های رگولاتور برای شنیدن صدای تحول خواهی بسته است

  سالن همایش‌های کتابخانه ملی روز نوزدهم دی ماه میزبان دومین رویداد آینده کسب و کارهای بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال بود. این رویداد به همت کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار برگزار شد و شامل سه سخنرانی و چهار پنل تخصصی بود. در یکی از پنل‌های برگزارشده نمایندگانی از سوی حاکمیت نیز حضور داشتند و انتقادات و مشکلات فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری را شنیده و وعده‌هایی مبنی بر تغییر وضعیت به خصوص درمورد اینترنت و همچنین رگولاتوری رمزارز دادند.

 • برگزاری نخستین همایش نوآوری باز «ملی تک» در هلدینگ چند رشته‌ای صنعتی گروه توسعه ملی

  برگزاری نخستین همایش نوآوری باز «ملی تک» در هلدینگ چند رشته‌ای صنعتی گروه توسعه ملی

  شرکت سرمایه ‌‎گذاری گروه توسعه ملی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف در راستای توسعه تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با هدف برقراری ارتباط موثر بین مجموعه صنعت کشور و نخبگان، فناوران و دانشجویان کشور، حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، تجاری‌سازی اختراعات، نوآوری‌ها و طرح‌های صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

 • برگزاری هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق

  برگزاری هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق

  هفتمین رویداد نونمایی در تاریخ ۱ آذرماه در سالن ایران خلیج فارس واقع در نمایشگاه بین المللی برگزار شد. در این رویداد که به همت پارک فناوری پردیس برگزار شد، ۳ محصول فناور و دانش‌بنیان در حوزه برق به مشتریان معرفی و زمینه تعامل بین این شرکت‌ها فراهم شد.

 • اطلاعیه تغییر زمان برگزاری نونمایی هفتم

  اطلاعیه تغییر زمان برگزاری نونمایی هفتم

  زمان برگزاری هفتمین رویداد نونمایی - معرفی محصولات فناورانه- در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی، به روز یکشنبه مورخ 17/07/ 1401 در تهران هتل اسپیناس خلیج فارس، تغییر یافت.

 • برگزاری اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن

  برگزاری اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن

  اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن و صنایع معدنی با محوریت جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات معدنی و صنایع معدن تحت عنوان دموماین، سه‌شنبه 8 شهریورماه توسط مرکز نوآوری معادن و صنایع (ایمینو) و سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد در سالن همایش ایمیدرو برگزار شد.

 • دعوت چینووا از فعالان حوزه کارآفرینی

  دعوت چینووا از فعالان حوزه کارآفرینی

  استارتاپ استودیوی "چینووا" مکمل زنجیره استارتاپی کشور، نام خود Chainova را از ترکیب دو کلمه Chain به معنی زنجیره و Nova به معنی ستاره جدید گرفته است تا هم فعالیت در حوزه بلاک‌چین (زنجیره بلوک) را نشان دهد و هم بر تعهد خود مبنی بر ساخت زنجیروار ستاره‌های جدید در زیست‌بوم کارآفرینی و استارتاپی ایران تاکید کند.

 • از تلاش برای بقا تا سهم بازار ویزیت آنلاین در بازار سلامت ایران

  در گردهمایی فعالان حوزه سلامت چه گذشت؛

  از تلاش برای بقا تا سهم بازار ویزیت آنلاین در بازار سلامت ایران

  گردهمایی فعالان سلامت دیجیتال سه‌شنبه 4 مرداد ماه 1401 از ساعت 16 الی 20 با حضور فعالان این صنعت و به همت استارتاپ استودیو هلثیو در مجموعه سلام صد استارت‌آپ برگزار شد.

 • آغاز به کار رویداد چالش محور فینوهک با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده»

  تیم‌های منتخب فینوهک در ۴۵ روز سرمایه دریافت می‌کنند

  آغاز به کار رویداد چالش محور فینوهک با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده»

  فینوهک با آدرس‌دهی فرصت‌های جذاب به روز و چالش‌های موجود کاربران و کسب‌و‌کارهای خدمات مالی در چهار حوزه ولث‌تک(WealthTech)، اینشورتک (InsureTech)، رگ‌تک (ReqTech)، لندتک (Lend Tech) و پرداخت (Paytech) فراخوان جذب تیم و افراد علاقمند داد. در این رویداد با سلسله کارگاه و منتورشیپ شرکت‌کنندگان تیمی و فردی برای انتخاب یا حل چالش‌ها توانمند می‌شوند.

 • تهران؛ میزبان چهارمین رویداد تخصصی بلاک­دی با محوریت بلاک­چین

  بلاک­چین فناوری قرن؛

  تهران؛ میزبان چهارمین رویداد تخصصی بلاک­دی با محوریت بلاک­چین

  سلسله رویدادهای بلاک­دی ایران با شعار "بلاک­دی فرصتی برای به روز ماندن" توسط هلدینگ راه نو و شرکت توزیع فناور، با هدف افزایش سطح دانش و هم افزایی جمعی متخصصان و علاقه مندان به فناوری بلاک­چین در ایران شکل گرفته است.