تیتر سه

عمومی

 • با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

  با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

  اسنپ در مراسمی، با حضور بنیانگذاران آلمانی خود و جمعی از خبرنگاران، از «گزارش عملکرد گروه اسنپ در سال ۱۴۰۰» رونمایی کرد.

 • ۱۰۰۰ محصول ایرانی در چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی

  ۱۰۰۰ محصول ایرانی در چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی

  چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، با حضور بیش از ۱۲۰ تولیدکننده و با معرفی بیش از ۱۰۰۰ محصول ایرانی، امروز ۲۶ اردیبهشت افتتاح شد.

 • ۱۰۰۰ محصول ایرانی در چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی

  ۱۰۰۰ محصول ایرانی در چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی

  چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، با حضور بیش از ۱۲۰ تولیدکننده و با معرفی بیش از ۱۰۰۰ محصول ایرانی، امروز ۲۶ اردیبهشت افتتاح شد.

 • آغاز بکار چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی و سرگرمی از فردا/ آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی از طریق اسباب بازی

  دبیر کارگروه کیفیت چهارمین نمایشگاه اسباب بازی:

  آغاز بکار چهارمین نمایشگاه اسباب‌بازی و سرگرمی از فردا/ آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی از طریق اسباب بازی

  دبیر کارگروه کیفیت چهارمین نمایشگاه اسباب بازی در آستانه برگزاری چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی گفت: گروهی از اسباب بازی ها به منظور آموزش رفتارهای اجتماعی مانند سبک زندگی، آپارتمان نشینی، فرهنگ ترافیک طراحی شده اند و خوشبختانه در کشور ما و مجموعه تولید ملی هم مثال های زیادی از آنان داریم.

 • حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

  حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

  نشر علمی و دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین انتشارات دانشگاهی با شعار «با کتاب سلامتیم» در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور یافته است.

 • بدون مطالبه‌گری عمومی، فضای رقابت و نوآوری سالم نمی‌ماند

  گفت‌وگو با فرنگیس ربیعی، مدیرعامل ایران‌درگاه؛

  بدون مطالبه‌گری عمومی، فضای رقابت و نوآوری سالم نمی‌ماند

  فرنگیس ربیعی می‌گوید: ایران‌درگاه حاصل تجربه هم‌بنیان‌گذارانش در حوزه فین‌تک بوده که سال‌ها با فعالیت در این زمینه، شناخت خوبی از نیازها، چالش‌ها و فرصت‌های خلق ارزش داشتند. چراکه باتوجه به زیرساخت‌ها، اغلب فعالان این حوزه در حال ارائه خدمات مشابه بودند و کارکرد استارتاپ‌های پی‌تک از چابکی به سمت یکنواختی فاقد نوآوری در حرکت بود. بنابراین آنها با ایده خلق ارزش در دایره امکانات فعلی، فعالیت خود را آغاز کردند.

 • مسیر شغلی روابط عمومی مدرن (PR)

  مسیر شغلی روابط عمومی مدرن (PR)

  احتمالا برای شما هم پیش اومده باشه که داخل یک سایت کاریابی موقعیت شغلی روابط عمومی رو سرچ کرده باشید و با کلی موقعیت شغلی مختلف مثل مسئول دفتر و پاسخگویی تلفن و منشی و…مواجه شده باشید!

 • هم‌اندیشی در راستی هموار شدن مسیر

  بازدید اعضای ائتلاف تاد از کارخانه نوآوری شیراز و تعامل با فعالان اکوسیستم نوآوری شیراز

  هم‌اندیشی در راستی هموار شدن مسیر

  برخی از اعضای ائتلاف تاد، در آستانه دومین دوره انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی به شهر شیراز سفر کردند و طی بازدید ازهاب شیراز و استارتاپ‌ها و کارخانه نوآوری شیراز و دفتر مدیر کل ارتباطات شیراز به تعامل با فعالان حوزه فناوری‌های نوآرانه و جمعی از بززرگان اکوسیستم، برخی از اعضایICT و نظام صنفی شیراز، اتاق بازارگانی استان فارس و اتاق مدیرکل ارتباطات فناوری نسبت به ظرفیت‌های اکوسیستم نوآوری این شهر ابراز امیدواری و خرسندی کردند. بر اساس بازدید انجام شده چشم‌انداز اکوسیستم شیراز و کسب‌وکارهای فضای مجازی این شهر بسیار روشن و امیدوار کننده به نظر می‌رسد.

 • فلسطین، زنده است/ مردم ایران همواره در دفاع از حق پیشقدم بوده‌اند

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی روز قدس:

  فلسطین، زنده است/ مردم ایران همواره در دفاع از حق پیشقدم بوده‌اند

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را قابل ستایش خواند و تاکید کرد: راهپیمایی عظیم مردم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین، ان‌شاءالله نویدبخش نابودی رژیم صهیونیستی و ریشه‌کن‌شدن ظلم این رژیم غاصب خواهد بود.

 • اعمال محدودیت در موضوع خودرو، موجب تضییع حقوق مردم است

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

  اعمال محدودیت در موضوع خودرو، موجب تضییع حقوق مردم است

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس، این روز را نماد مقاومت جهان اسلام دانست و با بیان اینکه نامگذاری روز قدس محصول بینش عمیق، حکمت، خردمندی و تدبیر حضرت امام (ره) بوده است، از عموم مردم خواست با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس و شعارهای لرزه افکن بر پیکر دشمن، از جریان مقاومت حمایت کنند.